Konsolacje - stypy Warszawa Włochy

Strata bliskiej osoby to ogromny stres, ból i żal. Ważne jest wówczas spędzenie czasu w gronie krewnych i przyjaciół. Dobrym pomysłem jest organizacja konsolacji, tzw. stypy, która pomoże znaleźć ukojenie wśród najbliższych. Podczas tak uroczystego obiadu pożegnalnego, można spokojnie porozmawiać i powspominać zmarłego. Restauracja Semola chętnie pomoże w tym trudnym czasie i zorganizuje dla Ciebie odpowiednią konsolację.

Obsługując stypę, zawsze staramy się zapewnić naszym gościom profesjonalne przygotowanie niezależnie od liczby żałobników. Nasza sala posiada powierzchnię 180m2, dzięki czemu jesteśmy w stanie ugościć wielu gości (około 90 osób). Dużą wagę przykładamy również do smacznych posiłków, dlatego też nasze menu na takie okazje jest bardzo bogate, aby mogli Państwo dopasować posiłki do swoich potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że nasz catering podkreśli wyjątkowy charakter pożegnania. Warto tutaj wspomnieć, że wykorzystujemy jedynie produkty świeże, pochodzące od sprawdzonych lokalnych dostawców. Ceny menu wynoszą od 80zł do 300zł, a oferujemy tutaj zestawy:

  • dwu daniowe z napojami;
  • dwu daniowe z deserem i napojami;
  • przystawka, dwa dania, deser i napoje;
  • przystawka, dwa dania, deser, napoje i przystawki;
  • przystawka, dwa dania, deser, napoje i przystawki premium.

Nasze menu zawiera duży wybór smacznych dań głównych, zup i przekąsek. W kwestii zup do wyboru są: rosół królewski, krem z pieczonych pomidorów, krem z pora z łososiem, krem z brokuł i kremy z wielu innych warzyw, a w aspekcie drugiego dania do wyboru jest kaczka pieczona, polędwiczki wieprzowe grillowane, roladki drobiowe z ricottą, szpinakiem i suszonymi pomidorami, policzki wołowe w sosie własnym, policzki wieprzowe w sosie grzybowym, udko drobiowe faszerowane i gęś pieczona.

Stypy i konsolacje w restauracji Semola to gwarancja dopracowania spotkania w najmniejszym szczególne. W tak smutnym czasie niełatwo jest myśleć o organizacji obiadu pożegnalnego, dlatego warto powierzyć przygotowanie tej uroczystości profesjonalnemu zespołowi. Dzięki temu będą mogli Państwo spokojnie uczestniczyć w konsolacji, znajdując spokój wśród najbliższych i niczym więcej się nie martwiąc – wszak takie spotkania wymagają wsparcia krewnych oraz komfortowego spotkania w szerszym kręgu rodzinnym, aby godnie pożegnać zmarłą osobę. Zapewniamy doskonałe menu, wyjątkową atmosferę i odpowiednią obsługę. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty organizacji stypy oraz innych uroczystości. W przypadku pytań – zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy pełną prywatność i spokój podczas konsolacji.

0
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE
SPRAWDŹ PKT LOJALNOŚCIOWE